, , ,

Хемиско пенкало 1010С


-пластично пенкало со пластична клипса

-механизам на притискање

-Хемиско пенкало 1010С

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хемиско пенкало 1010С”

Сеуште нема коментар за овој производ