,

Хевталица STD S-170


– комбинација од пластика и метал

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6 до 25 листа, 24/8 до 45 листа

Шифра: 0905 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица STD S-170”

Сеуште нема коментар за овој производ