,

Хевталица STD HS-3000


– комбинација од пластика и метал

– столна, принцип на притисок

– муниција 23/24 до 240 листа

Шифра: 1468 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица STD HS-3000”

Сеуште нема коментар за овој производ