,

Хевталица STD HS-2000


– комбинација од пластика и метал

– столна, принцип на притисок

– муниција 23/17 до 140 листа

Шифра: 0949 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица STD HS-2000”

Сеуште нема коментар за овој производ