,

Хевталица STD A-100


– комбинација од пластика и метал

– столна, принцип на притисок

– муниција 24/6 до 25 листа

Шифра: 3058 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица STD A-100”

Сеуште нема коментар за овој производ