– метална

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6 до 20 листа

Шифра: 0481 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELTA 105”

Сеуште нема коментар за овој производ