, , ,

Хевталица DELI E4600


-комплетно метална изработка
-убодна хевталица за хартија и тапацир
-сила на убод до 10mm

-комплетно метална изработка
-убодна хевталица за хартија и тапацир
-сила на убод до 10mm

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI E4600”

Сеуште нема коментар за овој производ