, ,

Хевталица DELI E39804


– метална

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6, 26/6 до 50 листа

– достапни бои: сива

 

– метална

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6, 26/6 до 50 листа

– достапни бои: сива

Шифра: 0043 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI E39804”

Сеуште нема коментар за овој производ