– комбинација од пластика и метал

– столна, принцип на притисок

– муниција 23/6, 23/17 до 210 листа

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI E0385”

Сеуште нема коментар за овој производ