, ,

Хефталица DELI 0346


-комплетно метална изработка
-рачна, принцип на клешта
-муниција 24/6, 26/6 до 25 листа

-комплетно метална изработка
-рачна, принцип на клешта
-муниција 24/6, 26/6 до 25 листа

Шифра: 2620 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хефталица DELI 0346”

Сеуште нема коментар за овој производ