, ,

Хевталица DELI 39803


– метална

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6, 26/6 до 25 листа

– метална

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6, 26/6 до 25 листа

Шифра: 0068 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 39803”

Сеуште нема коментар за овој производ