, ,

Хевталица DELI 0487


– комбинација од пластика и метал

– столна, принцип на притисок

– муниција 23/6, 23/8, 23/10, 23/13 до 80 листа

Шифра: 1133 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0487”

Сеуште нема коментар за овој производ