,

Хевталица DELI 0486


-комбинација од пластика и метал

-столна, принцип на притисок

-муниција 23/6, 23/17 до 120 листа

-Хевталица DELI 0486

Шифра: 1563 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0486”

Сеуште нема коментар за овој производ