– комбинација од метал и пластика

– столна, принцип на притисок

– муниција 23/10 до 60 листа

Шифра: 0781 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0391”

Сеуште нема коментар за овој производ