, ,

Хевталица DELI 0349


комбинација од пластика и метал
рачна, принцип на клешта
муниција 24/6, 26/6 до 25 листа

– комбинација од пластика и метал

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6 до 20 листа

Шифра: 2621 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0349”

Сеуште нема коментар за овој производ