, ,

Хевталица DELI 0339


– комбинација од метал и пластика

– рачна, принцип на притисок

– муниција 24/6 до 20 листа

– комбинација од метал и пластика

– рачна, принцип на притисок

– муниција 24/6 до 20 листа

Шифра: 0901 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0339”

Сеуште нема коментар за овој производ