, ,

Хевталица DELI 0334


– метална, флексибилна за длабинско хевтање

– столна, принцип на притисок

– муниција 24/6, 26/6 до 20 листа

– метална, флексибилна за длабинско хевтање

– столна, принцип на притисок

– муниција 24/6, 26/6 до 20 листа

Шифра: 0586 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0334”

Сеуште нема коментар за овој производ