, ,

Хевталица DELI 0329


– комбинација од метал и пластика

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6, 26/6 до 20 листа

– достапни бои: црна и бела

– комбинација од метал и пластика

– рачна, принцип на клешта

– муниција 24/6, 26/6 до 20 листа

– достапни бои: црна и бела

Шифра: 0592 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0329”

Сеуште нема коментар за овој производ