,

Хевталица DELI 0319


-комбинација од метал и пластика

-рачна, принцип на притисок

-муниција 24/6, 26/6 до 20 листа

-комбинација од метал и пластика

-рачна, принцип на притисок

-муниција 24/6, 26/6 до 20 листа

Шифра: 1724 Категории: ,
Боја

Зелена, Сина

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0319”

Сеуште нема коментар за овој производ