,

Хевталица DELI 0254


Хевталица DELI 0254
– муниција 40 парчиња
– 12 листови дебелина
– димензии: 25mm
– 2 бои

Хевталица DELI 0254
– муниција 40 парчиња
– 12 листови дебелина
– димензии: 25mm
– 2 бои

Шифра: 0935 Категории: ,
Боја

Розева, Сина

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица DELI 0254”

Сеуште нема коментар за овој производ