,

Хевталица ALLDO 8240


– комбинација од метал и пластика

– столна, принцип на притисок

– муниција 23/6, 23/23 до 200 листа

Шифра: 1274 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица ALLDO 8240”

Сеуште нема коментар за овој производ