,

Хевталица ALLDO 8120


– комбинација од метал и пластика

– столна, принцип на притисок

– муниција 23/6, 23/13 до 100 листа

Шифра: 1797 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Хевталица ALLDO 8120”

Сеуште нема коментар за овој производ