,

Фотокопирна хартија MULTI COPY A3


– 168% белина

– 80 g/m

– 500 листа А3 формат

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Фотокопирна хартија MULTI COPY A3”

Сеуште нема коментар за овој производ