,

Фотокопирна хартија FABRIANO A4


– 168% белина

– 80 g/m2

– 500 листа А4 формат

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Фотокопирна хартија FABRIANO A4”

Сеуште нема коментар за овој производ