,

Фотокопирна хартија DOUBLE А А3


– 168% белина

– 80 g/mпремиум квалитет

– 500 листа А3 формат

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Фотокопирна хартија DOUBLE А А3”

Сеуште нема коментар за овој производ