,

Фотокопирна хартија 250л. 5бои интензив FABRIANO A4


– интензивни бои

– 80 g/m2

– 250 листа А4 формат

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Фотокопирна хартија 250л. 5бои интензив FABRIANO A4”

Сеуште нема коментар за овој производ