Фолија за пластифицирање А4 150мик.


-210 x 297 mm, 150 микрони

-Фолија за пластифицирање

Шифра: 1160 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Фолија за пластифицирање А4 150мик.”

Сеуште нема коментар за овој производ