Фолија за пластифицирање А4 125мик.


-210 x 297, 125 микрони

-Фолија за пластифицирање

Шифра: 1510 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Фолија за пластифицирање А4 125мик.”

Сеуште нема коментар за овој производ