Фолија за пластифицирање 65 х 95 125мик.


-95 x 65 mm, 125 микрони

-пакување 1/100

-Фолија за пластифицирање

Шифра: 2150 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Фолија за пластифицирање 65 х 95 125мик.”

Сеуште нема коментар за овој производ