,

Уред за укоричување DELI 3873


-укоричува со спирала

-перфорира до 18 листа 80 g хартија

-укоричува до 425 листа 80 g хартија

-Уред за укоричување DELI 3873

Шифра: 1136 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Уред за укоричување DELI 3873”

Сеуште нема коментар за овој производ