,

Уред за укоричување DELI 3870


– укоричува со спирала

-перфорира до 12 листа 80 g хартија

-укоричува до 350 листа 80 g хартија

-Уред за укоричување DELI 3870

Шифра: 0306 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Уред за укоричување DELI 3870”

Сеуште нема коментар за овој производ