,

Торбица PULSE 121931 MOON GRAY TWILL


мала секојдневна ташна за ситни предмети
1 голема преграда, 1 преграда напред, 1 мала преграда со страничен патент
изработена од полиестер, сива боја, со голема рачка за на рамо

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Торбица PULSE 121931 MOON GRAY TWILL”

Сеуште нема коментар за овој производ