, ,

Торбица PULSE 121528 NEPTUN


изработена од полиестер DOBBY + PU кожа
капацитет 18 литри, одговара за 15.6-инчен лаптоп
можност за носење како ташна и како ранец, USB и аудио конектор

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Торбица PULSE 121528 NEPTUN”

Сеуште нема коментар за овој производ