,

Торбица PULSE 121377 NEPTUN GRAY


изработена од полиестер CATIONIC 900d + PU кожа
капацитет 18 литри, одговара за 15.6-инчен лаптоп
2 големи прегради, 2 прегради напред, рачка за рака и рамо

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Торбица PULSE 121377 NEPTUN GRAY”

Сеуште нема коментар за овој производ