, ,

Торбица EDISON 461


-изработена од полиестер

-мултифункционална со повеќе патенти

-рачка за рака и рачка за рамо

-Торбица EDISON 461

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Торбица EDISON 461”

Сеуште нема коментар за овој производ