Тоалет хартија 1/8


-8 парчиња

-трослојна хартија

-со дупка за поставување на држач

-Тоалет хартија 1/8

Шифра: 0573 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Тоалет хартија 1/8”

Сеуште нема коментар за овој производ