Тоалет хартија 1/24


-24 парчиња

-двослојна хартија

-со дупка за поставување на држач

-Тоалет хартија 1/24

Шифра: 0018 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Тоалет хартија 1/24”

Сеуште нема коментар за овој производ