,

Тефтер В5 MONDO MAXI


-тефтер со гумирани корици

-ластик

-држач за пенкало

-елегантен дизајн

-Тефтер В5 MONDO MAXI

Шифра: 0920 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Тефтер В5 MONDO MAXI”

Сеуште нема коментар за овој производ