,

Тефтер В5 8520


-тефтер со футрола и преклоп

-порабена корица

-затворање со магнет

-Тефтер В5 8520

Шифра: 2201 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Тефтер В5 8520”

Сеуште нема коментар за овој производ