,

Тефтер А5 MONDO WIRE


-тефтер А5 формат со тврди корици

-укоричување со спирала

-ластик и држач за пенкало

-Тефтер А5 MONDO WIRE

Шифра: 0962 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Тефтер А5 MONDO WIRE”

Сеуште нема коментар за овој производ