,

Термос DIAMOND


-метален термос со пластично капаче

-капацитет 300 ml

-идеален за патување

-Термос DIAMOND

Шифра: 3436 Категории: ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Термос DIAMOND”

Сеуште нема коментар за овој производ