,

Ташна PULSE 120255 SATURN


изработена од полиестер 1680d
капацитет 10 литри, одговара за 14-инчен лаптоп
1 голема преграда, 2 прегради напред, може да се носи на рачка од куфер

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ташна PULSE 120255 SATURN”

Сеуште нема коментар за овој производ