, ,

Ташна PULSE 120253 JUPITER


изработена од полиестер 1680d + кожа
капацитет 16 литри, одговара за 15.6-инчен лаптоп
1 голема преграда, 1 преграда напред, може да се носи на рачка од куфер

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ташна PULSE 120253 JUPITER”

Сеуште нема коментар за овој производ