,

Ташна PULSE 120250 KRYPTONITE


изработена од полиестер 1680d
капацитет 18 литри, одговара за 17-инчен лаптоп
3 големи прегради, 3 мали прегради, може да се носи на рачка од куфер

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ташна PULSE 120250 KRYPTONITE”

Сеуште нема коментар за овој производ