, ,

Ташна DELI 5557


-изработена од тврда мат пластика

-пластична рачка

-пластичен механизам за затварање

-Ташна DELI 5557

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ташна DELI 5557”

Сеуште нема коментар за овој производ