– изработена од полиестер

– мултифункционална со повеќе патенти

– рачка за рака и рачка за рамо

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Ташна А06046”

Сеуште нема коментар за овој производ