, ,

Табла флипчарт DELI 7893


– димензија 60 x 90 cm

-алуминиумски ногарки

-пластични тркалца

-Табла флипчарт DELI 7893

Шифра: 0440 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Табла флипчарт DELI 7893”

Сеуште нема коментар за овој производ