, ,

Табла флипчарт DELI 7891/7892


-бела магнетна табла со капацитет до 20 листа

-алуминиумски ногарки подесиви по висина

-димензија 60 x 90 cm

-Табла флипчарт DELI 7891/7892

Шифра: 1086 Категории: , ,

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Табла флипчарт DELI 7891/7892”

Сеуште нема коментар за овој производ