Сјај за садови 5 литри


-капацитет 5 литри

-пластично шише со капаче и рачка

ароматизиран

-Сјај за садови 5 литри

Шифра: 1343 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Сјај за садови 5 литри”

Сеуште нема коментар за овој производ