Опис и спецификации
димензија 76х76 mm
100 листа
микс неон бои

Шифра: 0826 Категорија:

Базирано на 0 коментари

0.0 оцена
0
0
0
0
0

Коментирај прв за “Стикер DELI EA02302”

Сеуште нема коментар за овој производ